GROUP | RANKING | NAME |
U6 Boys Foil | CHAMPION | LAM EHIM |
U6 Boys Foil | 1st RUNNER-UP | CHENG CHIU KI |
U6 Boys Foil | 2nd RUNNER-UP | LEUNG KWUN YAT |
U6 Boys Foil | 2nd RUNNER-UP | WONG CHEUK NAM |
U6 Boys Foil | 4th RUNNER-UP | CHO KIN TUNG |
U6 Boys Foil | 5th RUNNER-UP | CHU TIMOTHY |
U6 Boys Foil | 6th RUNNER-UP | LEUNG CHUN PAK |
U6 Boys Foil | 7th RUNNER-UP | KWOK LAI HANG |
GROUP
RANKING
NAME
U6 Girls Foil
CHAMPION
LUI YIN TUNG
U6 Girls Foil
1st RUNNER-UP
LEUNG YAN KIU,ZAREENA
U6 Girls Foil
2nd RUNNER-UP
CHOI CHI YUET
U6 Girls Foil
2nd RUNNER-UP
LI CHEUK LAAM
U6 Girls Foil
4th RUNNER-UP
AU HIU CHING,KALLIE
U6 Girls Foil
5th RUNNER-UP
PANG CHEUK LAM
U6 Girls Foil
6th RUNNER-UP
HUI TSZ CHING,ALIVIA
U6 Girls Foil
7th RUNNER-UP
CHOI HEI TUNG
GROUP
RANKING
NAME
U8 Boys Foil
CHAMPION
LIN YOU LONG
U8 Boys Foil
1st RUNNER-UP
CHUNG LAP YIN
U8 Boys Foil
2nd RUNNER-UP
LAU HONG NAM
U8 Boys Foil
2nd RUNNER-UP
WU CHEUK HON,MACUS
U8 Boys Foil
4th RUNNER-UP
DENG JUN YOU
U8 Boys Foil
5th RUNNER-UP
WAI CHING YIN
U8 Boys Foil
6th RUNNER-UP
NG CHING WANG
U8 Boys Foil
7th RUNNER-UP
SO CHUN NOK
GROUP
RANKING
NAME
U8 Girls Foil
CHAMPION
LIU MENG RUI HAN
U8 Girls Foil
1st RUNNER-UP
LUNG CHEUK YING
U8 Girls Foil
2nd RUNNER-UP
NG YAN HEI
U8 Girls Foil
2nd RUNNER-UP
WU MENG XIN
U8 Girls Foil
4th RUNNER-UP
LUI YIN TUNG
U8 Girls Foil
5th RUNNER-UP
KWOK HOI LAM
U8 Girls Foil
6th RUNNER-UP
WU MAN LING,ANDREA
U8 Girls Foil
7th RUNNER-UP
TANG HUI CHING
GROUP
RANKING
NAME
U10 Boys Epee
CHAMPION
WONG TSZ HO
U10 Boys Epee
1st RUNNER-UP
CHUNG SHENG YAN
U10 Boys Epee
2nd RUNNER-UP
WU SIK LUN
U10 Boys Epee
2nd RUNNER-UP
LIU YUE HAN
U10 Boys Epee
4th RUNNER-UP
HE HING YUE,TYLER
U10 Boys Epee
5th RUNNER-UP
KAN SIH YU
U10 Boys Epee
6th RUNNER-UP
HO WING LOK
U10 Boys Epee
7th RUNNER-UP
LI ZHEN SHUAI
GROUP
RANKING
NAME
U10 Girls Epee
CHAMPION
SERENA POON
U10 Girls Epee
1st RUNNER-UP
KATREESA LAM
U10 Girls Epee
2nd RUNNER-UP
KWAN HEI PO
U10 Girls Epee
2nd RUNNER-UP
CHEUNG HEI YIN
U10 Girls Epee
4th RUNNER-UP
DENG ANGEL
U10 Girls Epee
5th RUNNER-UP
TONG CHEUK YEE
U10 Girls Epee
6th RUNNER-UP
U10 Girls Epee
7th RUNNER-UP
GROUP
RANKING
NAME
U10 Boys Foil
CHAMPION
CHOI CHI LOK
U10 Boys Foil
1st RUNNER-UP
CHENG TUNG HO
U10 Boys Foil
2nd RUNNER-UP
CHOW POK YIN
U10 Boys Foil
2nd RUNNER-UP
YUEN KA HO
U10 Boys Foil
4th RUNNER-UP
YEUNG POK KWAN,ETHAN
U10 Boys Foil
5th RUNNER-UP
LEUNG KIN HEI,AIDAN
U10 Boys Foil
6th RUNNER-UP
CHONG HAU MAN
U10 Boys Foil
7th RUNNER-UP
WONG CHI HO
GROUP
RANKING
NAME
U10 Girls Foil
CHAMPION
CARINA LEUNG
U10 Girls Foil
1st RUNNER-UP
MA XIAO XI
U10 Girls Foil
2nd RUNNER-UP
ANNIE LIAO
U10 Girls Foil
2nd RUNNER-UP
LEE SEA YIN,CHLORIS
U10 Girls Foil
4th RUNNER-UP
FUNG CHEUK LAM
U10 Girls Foil
5th RUNNER-UP
YIP HEI MAN
U10 Girls Foil
6th RUNNER-UP
TAM CHEUK YAN
U10 Girls Foil
7th RUNNER-UP
CHOW SUM YEE
GROUP
RANKING
NAME
U10 Boys Sabre
CHAMPION
LIN CHU NAGI,ADRIAN
U10 Boys Sabre
1st RUNNER-UP
FONG HIU NAM
U10 Boys Sabre
2nd RUNNER-UP
KOO J M
U10 Boys Sabre
2nd RUNNER-UP
WONG HOI HEI
U10 Boys Sabre
4th RUNNER-UP
WU SIK LUN
U10 Boys Sabre
5th RUNNER-UP
MARCUS WONG
U10 Boys Sabre
6th RUNNER-UP
LAW TSZ CHUN,OSCAR
U10 Boys Sabre
7th RUNNER-UP
MUNGEON CHO
GROUP
RANKING
NAME
U10 Girls Sabre
CHAMPION
TSANG SHEUNG YING
U10 Girls Sabre
1st RUNNER-UP
CHONG HOI YAN
U10 Girls Sabre
2nd RUNNER-UP
CHAN LOK YI
U10 Girls Sabre
2nd RUNNER-UP
LIN HENGKE
U10 Girls Sabre
4th RUNNER-UP
TANG NGA YAU
U10 Girls Sabre
5th RUNNER-UP
LAI YUEN WO,JANICE
U10 Girls Sabre
6th RUNNER-UP
LEUNG HOI KIU,AMBA
U10 Girls Sabre
7th RUNNER-UP
SHIN SONG YEON
GROUP
RANKING
NAME
U12 Boys Epee
CHAMPION
TRILLION HUNG
U12 Boys Epee
1st RUNNER-UP
CHAN YAT HUNG,RYAN
U12 Boys Epee
2nd RUNNER-UP
ALEX FUNG
U12 Boys Epee
2nd RUNNER-UP
AU YAT CHUNG,JERRY
U12 Boys Epee
4th RUNNER-UP
KAN HSUAN HAO
U12 Boys Epee
5th RUNNER-UP
ZHANG HAO NAN
U12 Boys Epee
6th RUNNER-UP
TSUN TUNG WAN
U12 Boys Epee
7th RUNNER-UP
ZHANG SI ZHE
GROUP
RANKING
NAME
U12 Girls Epee
CHAMPION
WONG ON YAN
U12 Girls Epee
1st RUNNER-UP
CHEN HAILN
U12 Girls Epee
2nd RUNNER-UP
FONG SUM
U12 Girls Epee
2nd RUNNER-UP
LAM YUK LAM
U12 Girls Epee
4th RUNNER-UP
U12 Girls Epee
5th RUNNER-UP
U12 Girls Epee
6th RUNNER-UP
U12 Girls Epee
7th RUNNER-UP
GROUP
RANKING
NAME
U12 Boys Foil
CHAMPION
NG TING WANG
U12 Boys Foil
1st RUNNER-UP
FUNG TSZ HIN
U12 Boys Foil
2nd RUNNER-UP
HUI YIP KIU
U12 Boys Foil
2nd RUNNER-UP
LEUNG MING HIM
U12 Boys Foil
4th RUNNER-UP
IP HEI YEUNG ETHAN
U12 Boys Foil
5th RUNNER-UP
RAY
U12 Boys Foil
6th RUNNER-UP
CHAN HONG YIU
U12 Boys Foil
7th RUNNER-UP
LEUNG KWOK FUNG
GROUP
RANKING
NAME
U12 Gils Foil
CHAMPION
LAI YONG SI
U12 Gils Foil
1st RUNNER-UP
RUBY CHAN HO TING
U12 Gils Foil
2nd RUNNER-UP
SZE YAN CHI
U12 Gils Foil
2nd RUNNER-UP
TO LAU LAM
U12 Gils Foil
4th RUNNER-UP
LAU YI HENG
U12 Gils Foil
5th RUNNER-UP
FOK WING CHING
U12 Gils Foil
6th RUNNER-UP
WONG LOK HEI
U12 Gils Foil
7th RUNNER-UP
WONG CHING TUNG
GROUP
RANKING
NAME
U12 Boys Sabre
CHAMPION
HO PAK LAM,HUGO
U12 Boys Sabre
1st RUNNER-UP
HYUN JH
U12 Boys Sabre
2nd RUNNER-UP
CHAN CHI KONG,BRIAN
U12 Boys Sabre
2nd RUNNER-UP
KWOK JUN HWI
U12 Boys Sabre
4th RUNNER-UP
AARON LI
U12 Boys Sabre
5th RUNNER-UP
YEUNG WANG HEI
U12 Boys Sabre
6th RUNNER-UP
BO PAK HIN,CEDRIC
U12 Boys Sabre
7th RUNNER-UP
CHUNG CHEUK YIN